Lancering animatiefilm Dual-Use
Bureau Biosecurity heeft een nieuwe animatievideo ontwikkeld over het begrip dual-use.
Bureau Biosecurity heeft een nieuwe animatievideo ontwikkeld over het begrip dual-use.
Pandemic preparedness, respons, ethisch hacken, export, een greep uit de onderwerpen die tijdens de 9e editie van de Biosecurity Kennisdag aan bod kwamen.
Bureau Biosecurity gaat regelmatig naar bijeenkomsten in het buitenland met als doel kennis delen, kennis halen en netwerken.
Zijn laboratoriummedewerkers zich voldoende bewust van hoe te handelen in geval van een ongebruikelijke situatie in het laboratorium?
Kunstmatige intelligentie in combinatie met biotechnologie biedt ongekende mogelijkheden en snelle vooruitgang, maar wat zijn de gevaren van AI?
Op donderdag 22 april 2021 organiseert Bureau Biosecurity het tweede webinar van de reeks webinars ‘Biosecurity in het Onderzoek’.
Deze vierde editie van WHO Laboratory biosafety manual bouwt voort op het risicobeoordelingskader dat in de derde editie is geïntroduceerd.
Iedere nieuwsbrief zullen we een actueel scenario schetsen met betrekking tot biosecurity.
Op 20 oktober publiceerde de Europese Commissie de conceptrichtlijn voor exportcontrole op het terrein van dual-use onderzoek.
In plaats van de Biosecurity Kennisdag organiseert Bureau Biosecurity dit jaar een reeks van webinars. Het thema van deze webinars is ‘Biosecurity in het Onderzoek’.