Exportcontrole seminar voor Kennisinstellingen Op 11 december 2024 organiseert het Ministerie van Buitenlandse Zaken een Exportcontroleseminar voor Kennisinstellingen in Den Haag.
Lancering animatiefilm Dual-Use Bureau Biosecurity heeft een nieuwe animatievideo ontwikkeld over het begrip dual-use.
Terugblik Biosecurity Kennisdag 2023 Pandemic preparedness, respons, ethisch hacken, export, een greep uit de onderwerpen die tijdens de 9e editie van de Biosecurity Kennisdag aan bod kwamen.
Bureau Biosecurity internationaal Bureau Biosecurity gaat regelmatig naar bijeenkomsten in het buitenland met als doel kennis delen, kennis halen en netwerken.
Biosecurity scenario: vriezer in BSL3 lab niet op slot Zijn laboratoriummedewerkers zich voldoende bewust van hoe te handelen in geval van een ongebruikelijke situatie in het laboratorium?
Publicaties Kunstmatige intelligentie in combinatie met biotechnologie biedt ongekende mogelijkheden en snelle vooruitgang, maar wat zijn de gevaren van AI?
Biosecurity scenario: Gehackt systeem voor onderdruk Bij dual-use denk je wellicht aan onderzoek aan hoogrisico pathogenen, maar heb je er ooit bij stil gestaan dat dual-use onderzoek ook plaats zou kunnen vinden binnen de informatica-afdeling van ee
Biosecurity Kennisdag 2022 De Biosecurity Kennisdag is alweer een tijdje geleden, maar we blikken graag nog even terug op deze dag.