Exportcontrole seminar voor Kennisinstellingen Op 11 december 2024 organiseert het Ministerie van Buitenlandse Zaken een Exportcontroleseminar voor Kennisinstellingen in Den Haag.
Lancering animatiefilm Dual-Use Bureau Biosecurity heeft een nieuwe animatievideo ontwikkeld over het begrip dual-use.
Terugblik Biosecurity Kennisdag 2023 Pandemic preparedness, respons, ethisch hacken, export, een greep uit de onderwerpen die tijdens de 9e editie van de Biosecurity Kennisdag aan bod kwamen.
Bureau Biosecurity internationaal Bureau Biosecurity gaat regelmatig naar bijeenkomsten in het buitenland met als doel kennis delen, kennis halen en netwerken.
Biosecurity scenario: vriezer in BSL3 lab niet op slot Zijn laboratoriummedewerkers zich voldoende bewust van hoe te handelen in geval van een ongebruikelijke situatie in het laboratorium?
Publicaties Kunstmatige intelligentie in combinatie met biotechnologie biedt ongekende mogelijkheden en snelle vooruitgang, maar wat zijn de gevaren van AI?
Publicatie: Dual-Use Quickscan Afgelopen jaar heeft Bureau Biosecurity de ‘Dual-Use Quickscan’ ontwikkeld. Deze nieuwe online tool is sinds het voorjaar in het Nederlands en in het Engels beschikbaar.
Biosecurity scenario: Cyberaanval Terwijl velen van ons aan het genieten waren van een welverdiende kerstvakantie, werden er door ICT specialisten juist overuren gemaakt om interne netwerken in vele organisaties te beschermen tegen
Bureau Biosecurity internationaal Bureau biosecurity ging voor de coronacrisis regelmatig naar bijeenkomsten in het buitenland met als doel kennis delen, kennis halen en netwerken.