Exportcontrole seminar voor Kennisinstellingen
Op 11 december 2024 organiseert het Ministerie van Buitenlandse Zaken een Exportcontroleseminar voor Kennisinstellingen in Den Haag.
Op 11 december 2024 organiseert het Ministerie van Buitenlandse Zaken een Exportcontroleseminar voor Kennisinstellingen in Den Haag.
Afgelopen jaar organiseerde Bureau Biosecurity drie webinars over het thema “Biosecurity in het Onderzoek”.
Bureau Biosecurity gaat regelmatig naar online internationale bijeenkomsten met als doel kennis delen, kennis halen en netwerken.
Op deze pagina schetsen we weer een actueel scenario met betrekking tot biosecurity. Dit keer is het een scenario over een onderhoudsmonteur. Is dit scenario herkenbaar?
Komende maanden zijn er een aantal bijeenkomsten over bioveiligheid waar u collega’s van Bureau Biosecurity tegen het lijf kunt lopen.
De Kwetsbaarheidsanalyse is nu ook in het Engels beschikbaar via www.biosecurityvulnerabilityscan.nl!
Een recente publicatie van Noyce en collega's toont aan dat het uitgestorven paardenpokkenvirus via synthetische biologie gereconstrueerd kan worden.