Artikel: ‘Building biosecurity for synthetic biology’
Synthetische biologie ontwikkelt zich in een rap tempo waardoor het risico bestaat dat de bioveiligheid onder druk komt te staan.
Synthetische biologie ontwikkelt zich in een rap tempo waardoor het risico bestaat dat de bioveiligheid onder druk komt te staan.
Op 14 november 2019 vond de zesde Biosecurity Kennisdag plaats waarbij collega’s vanuit het hele land bijeen kwamen om vanuit verschillende perspectieven het gesprek aan te gaan over biosecurity.&n
Komende maanden zijn er een aantal bijeenkomsten over bioveiligheid waar u collega’s van Bureau Biosecurity tegen het lijf kunt lopen.
De Kwetsbaarheidsanalyse is nu ook in het Engels beschikbaar via www.biosecurityvulnerabilityscan.nl!
Een recente publicatie van Noyce en collega's toont aan dat het uitgestorven paardenpokkenvirus via synthetische biologie gereconstrueerd kan worden.