Exportcontrole webinar 2 februari
Het Ministerie van Buitenlandse Zaken organiseert regulier een aantal seminars over exportcontrole.
Het Ministerie van Buitenlandse Zaken organiseert regulier een aantal seminars over exportcontrole.
Komende maanden zijn er een aantal bijeenkomsten over bioveiligheid waar u collega’s van Bureau Biosecurity tegen het lijf kunt lopen.
De Kwetsbaarheidsanalyse is nu ook in het Engels beschikbaar via www.biosecurityvulnerabilityscan.nl!
Een recente publicatie van Noyce en collega's toont aan dat het uitgestorven paardenpokkenvirus via synthetische biologie gereconstrueerd kan worden.
Een recent artikel van De Vries en collega's beschrijft de consequenties voor de medische praktijk in het geval dat er humaan pathogene bacteriën bewust verspreidt worden.
Tijdens de Munich Security Conference in Duitsland op 17 februari jl. heeft minister Bijleveld van Defensie een toespraak gehouden over biosecurity en de dreiging van bioterrorisme.